Květinová romantika
Květinová romantika

Květinová romantika okouzlí a nadchne

Darujte svému protějšku výjimečný dárek a dopřejte mu romantiku nade vše. Pro všechny milovníky květin a romantiky je připraven speciální zážitek v podobně květinové romantiky, které oslní opravdu každého. Čekají na Vás nachystané báječné pokoje plné květin a romantiky. Při příjezdu se můžete těšit na přivítání v podobně lahve sektu, okvětní lístky na posteli dodají romantice správnou atmosféru a zapálené svíčky vše jen ladně podtrhnou. 
 
Po ubytování se můžete vydat na procházku parkem či krásnou přírodou či využít vířivku a sauny. Následovat bude odpočinek v podobě několikachodové romantické večeře společně se zapálenými svíčky a květinově vyzdobeným stolem. 
 
Program si vytváříte zcela sami a nejste ničím ovlivněni. Neváhejte do svého života a do života Vaší milované osoby přinést něco nového a neobvyklého.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
86%
štěstí
94%
relaxace
97%
adrenalin
37%
pro páry
100%
náročné fyzicky
13%
náročné psychicky
38%
časově náročné
37%
pro seniory
64%
nadšení
76%
pro dospělé
100%

Jaksi
štěstí 100%
relaxace 100%
adrenalin 57%
pro páry 100%
náročné fyzicky 18%
náročné psychicky 11%
časově náročné 28%
zábavnost 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.